Oficiální distributor laboratorní techniky FOSS v ČR a SR

Prohlášení společnosti MILCOM servis a.s. o zásadách ochrany osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Toto prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů vysvětluje, jaké osobní údaje společnost MILCOM servis a.s. shromažďuje a jak tyto údaje používáme.

Osobní údaje, které shromažďujeme

O shromažďovaných údajích můžete rozhodovat. Žádost o poskytnutí osobních údajů můžete odmítnout.

Jméno a kontaktní údaje. Shromažďujeme vaše křestní jméno a příjmení, titul, e-mailovou adresu, poštovní adresu, telefonní číslo a jiné kontaktní údaje.

Platební údaje. Když provádíte nákupy, shromažďujeme údaje nezbytné ke zpracování vaší platby, jako je číslo účtu a kód banky.

Přihlašovací údaje. Shromažďujeme hesla a další informace o zabezpečení používané k přístupu do vašeho systému.

Obsah. Podle potřeby shromažďujeme obsah vašich souborů, abychom vám mohli poskytnout pomoc při vašich problémech.

Ukládání informací, které poskytujete webům. Když poskytujete informace nebo přidáváte produkty do nákupního košíku při nakupování na webech společnosti MILCOM servis a.s., ukládáme tyto údaje pro vyřízení vaší objednávky.

Způsob používání osobních údajů

Společnost MILCOM servis a.s. používá osobní údaje pro zajištění chodu společnosti a za účelem poskytování nabízených produktů a služeb. Údaje používáme také ke komunikaci s vámi.

Osobní údaje jsou shromažďovány pouze, pokud nám je v rámci Vaší objednávky dobrovolně sdělíte vyplněním kontaktního, či přihlašovacího formuláře. Vámi poskytnuté údaje používáme bez Vašeho výslovného souhlasu pouze za účelem zpracování objednávky. Po kompletním zpracování Vaší objednávky a uhrazení smluvené ceny budou Vaše údaje uschovány po dobu daňové a obchodní právní lhůty pro uchovávání údajů.

Poskytování produktů. Údaje používáme, abychom vám mohli poskytovat naše produkty a služby.

Zákaznická podpora. Údaje používáme k diagnostice problémů s produkty, opravě zařízení zákazníků a poskytování dalších služeb zákaznické péče a podpory.

Fungování společnosti. Údaje využíváme za účelem analýz, které umožňují činit informovaná rozhodnutí a vytvářet sestavy týkající se výkonnosti naší společnosti.

Komunikace. Shromážděné údaje využíváme za účelem komunikace s vámi.

Evropská práva na ochranu osobních údajů

Společnost MILCOM servis a.s. dodržuje GDPR- General Data Protection Regulation
(Obecné nařízení o ochraně osobních údajů):

  • Pokud se zpracování osobních údajů zakládá na vašem souhlasu, máte právo svůj souhlas pro budoucí zpracování kdykoli odvolat
  • Máte právo od nás jakožto „správce údajů“ ve smyslu právních předpisů požadovat přístup ke svým osobním údajům a jejich nápravu
  • Máte právo nesouhlasit se zpracováním svých osobních údajů
  • Máte právo podat stížnost u úřadu pověřeného ochranou dat

Když zpracováváme osobní údaje o vás, činíme tak s vaším souhlasem nebo tak, jak je zapotřebí k poskytování produktů a služeb, pro zajištění chodu naší společnosti, plnění našich smluvních a právních závazků nebo k plnění jiných legitimních zájmů společnosti MILCOM servis a.s. tak, jak je popsáno ve výše uvedených částech.

Zabezpečení osobních údajů

Cílem společnosti MILCOM servis a.s. je chránit a zabezpečit vaše osobní údaje.
Poskytnuté osobní údaje ukládáme na počítačových systémech s omezeným přístupem.
Vysoce důvěrné údaje chráníme prostřednictvím šifrování.

Uchovávání osobních údajů

Společnost MILCOM servis a.s. uchovává osobní údaje po dobu nezbytně nutnou k poskytování produktů a služeb nebo k dalším nezbytným účelům.

Internetové stránky a služby třetích stran

Internetové stránky společnosti MILCOM servis a.s., mohou obsahovat odkazy na internetové stránky, produkty a služby třetích stran. Údaje shromažďované třetími stranami, které mohou zahrnovat např. údaje o poloze nebo kontaktní údaje, se řídí jejich zásadami ochrany osobních údajů. Doporučujeme vám, abyste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů těchto třetích stran.

Informace o ochraně osobních údajů ve společnosti MILCOM servis a.s.

Pro zrušení výslovného souhlasu se zpracováním osobních údajů, v případě požadavku na opravy, blokování a vymazání Vašich údajů, nebo jakýchkoli dalších dotazů na ochranu dat a jejich použití v rámci společnosti MILCOM servis a.s., se prosím obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..