Oficiální distributor laboratorní techniky FOSS v ČR a SR

Laboratoře, chemické analýzy

Více než 30 000 laboratoří po celém světě používá FOSS řešení při jejich každodenní práci k analýze potravin, krmiv, v zemědělském a environmentálním testování podle více než 250-ti podrobných metodik podle AOAC, ISO a dalších. FOSS nabízí celou řadu přístrojů určené pro analýzy dle referenčních metod a to včetně mineralizace, destilace, extrakce, analýzy vlákniny, přípravy vzorků, od jednoduše mechanizovaných  až po rychlé automatizované metody.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte našeho specialistu pro tento segment

 

Mineralizační systém FOSS umožňuje mineralizovat vzorky od manuální až po plně automatizovanou pohodlnou, bezpečnou a flexibilní analýzu podle Kjeldahla.
Číst více
Přístroje řady KjeltecTM jsou analyzátory dusíku a bílkovin dle Kjeldahla. Nabízené modely pokryjí nároky všech uživatelů od jednoduchých manuálních destilačních přístrojů ...
Číst více
Přístroje řady SoxtecTM jsou od manuálního systému po plně automatizované systémy. Jsou určeny pro rychlou a bezpečnou extrakci rozpustných látek z široké škály ...
Číst více
FibertecTM jsou analytické přístroje různého stupně automatizace, které umožní analyzovat obsah krmivářské nebo dietární vlákniny na základě metod jako je Weende, van ..
Číst více

Příprava vzorků - mlýnky 

Kolekce mlýnků FOSS pro přípravu vzorků před analýzami zahrnuje 4 typy mlýnků: CM 290 Cemotec™, CT 293 Cyclotec™, KN 295 Knifetec™ a HammertecTM.
Číst více

Alphatec TM poskytuje bezpečný a moderní způsob, jak provádět standardní analýzu pádového čísla pro klíčivost zrna a enzymatické aktivity v mouce.
Číst více
Analýza dle Dumase poskytuje rychlé a spolehlivé výsledky N látek za pouhé tři minuty při nízkých nákladech na vzorek.
Číst více