Oficiální distributor laboratorní techniky FOSS v ČR a SR

MILCOM servis a. s.

O NÁS

Naše středisko Kvality a kontroly potravin KKP dodává od roku 1991 na český a slovenský trh analytická řešení předního, světového výrobce firmy FOSS. Letité znalosti lokálního prostředí, přátelské vazby se zákazníky a distribuce špičkových laboratorních přístrojů, vytvořilo úspěšné spojení obou firem v potravinářském a zemědělském průmyslu.

Naším cílem je dodat zákazníkovi taková řešení, která povedou ke snížení finančních a časových nákladů a ke zvýšení kvality surovin a hotových výrobků.

K dodaným přístrojům poskytujeme kompletní péči, jak záručního, tak pozáručního servisu a nabízíme služby, které povedou ke spokojenosti zákazníka.

NAŠE HODNOTY

Zakládáme si na hodnotách, jakými jsou ochota, slušnost a poctivost. Neprodáme Vám nic, co sami nechcete. Naši produktoví specialisté s Vámi osobně proberou vaše potřeby a požadavky a nabídnou ta nejlepší řešení. Věříme, že jdeme správným směrem a zvolený přístup ocenilo mnoho našich klientů.

S výrobky firmy FOSS pomáháme výrobcům maximalizovat hodnotu jejich produkce a zároveň co nejlépe využívat cenné přírodní zdroje. Hodnota pro zákazníka, jdou ruku v ruce s hodnotou pro životní prostředí.

CERTIFIKÁTY

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

MILCOM servis a.s.

Je ryze česká společnost založená v roce 1991.Společnost MILCOM servis a. s.tvoří 6 obchodních, poradenských a správních středisek a nosnými organizačními jednotkami jsou dva výrobní závody - Závod služeb v Brandýse nad Labem a
Závod autocisterny - Stará Boleslav. Celkem společnost zaměstnává přes 90 pracovníků a dosahuje 500 mil. Kč ročního obratu.

www.milcom.cz